Opublikowany: wt., wrz. 29th, 2020

Zadbaj o swoją firmową flotę i wybierz leasing na odpowiednich warunkach

Odpowiednia flota firmowa buduje wizerunek firmy, wpływa na jej postrzeganie w branży przez partnerów biznesowych oraz klientów. Pracownicy marki, kierujący samochodem, reprezentują firmę i powinni mieć odpowiedni pojazd, który to umożliwi. Zdecydowanie warto zainwestować w leasing dla firm, bez względu na to, jaki charakter ma Twoje przedsiębiorstwo. Dowiedz się więcej na temat tego, jak wybrać leasing dla nowej firmy, albo też takiej, która działa w branży już długi czas.

Leasing dla firm – na co zwracać uwagę?

Na rynku znajduje się wiele przedsiębiorstw, które oferują leasing dla firm. Dlatego też warto wiedzieć na co zwracać uwagę jeszcze przed podjęciem współpracy. Pierwszą kwestią, która powinna Cię zainteresować, jest wybór pojazdów. Firma leasingowa musi oferować samochody odpowiadające charakterowi prowadzonej przez Ciebie działalności. Jeśli masz przedsiębiorstwo usługowe albo handlowe, to Twoi pracownicy powinni jeździć samochodami wysokiej klasy. Pojazd jest reprezentacyjny i świadczy o tym, że marka nie tylko dba o komfort pracowników, ale także zależy jej na wizerunku. Kolejną kwestią jest bezpieczeństwo. Firma leasingowa powinna oferować również ubezpieczenie i serwis. Warto również zwracać uwagę na elastyczność warunków. Nie zawsze trzeba dopasowywać się do sztywnych ram, można znaleźć przedsiębiorstwa, które oferują różnorodne warianty, w zależności od potrzeb i możliwości firmy decydującej się na leasing. Różna kwota wpłaty własnej, warianty czasu trwania umowy i możliwości ustalenia odpowiedniej miesięcznej raty. Te zasady powinny móc ulegać zmianie, firmą oferującą elastyczne zasady jest Car2Lease, sprawdź ich ofertę.

Leasing dla nowej firmy – czy musi być drogi?

 

Wielu właścicieli nowych firm chce już od początku działalności budować flotę firmową. Nowe przedsiębiorstwa mają jednak ograniczone finanse, a więc nie mogą poświęcić wiele pieniędzy na wpłatę własną. Nie powinno się rezygnować z reprezentacyjnych aut i decydować się na tańsze rozwiązania, które sprawią, że flota firmowa nie będzie sprawiała na klientach dobrego wrażenia. Współcześnie leasing dla nowej firmy na atrakcyjnych warunkach, z zerową wpłatą własną jest możliwy. Wystarczy, że nawiążesz współpracę z odpowiednią firmą. Jeśli chcesz, aby flota firmowa składała się z bezpiecznych, nowoczesnych samochodów, które robią wrażenie, to koniecznie sprawdź tę ofertę. Skorzysta z elastycznych warunków.

 

Comments

comments