Opublikowany: pt, Maj 19th, 2017
Turystyka | Autor: KN

Wakacje nad morzem? Sprawdź, który hotel wybrać

Czas urlopowy zbliża się wielkimi krokami, więc ostatni dzwonek, żeby pomyśleć o wyborze miejsca wypoczynku. Większość osób – korzystając z upalnego słońca – zdecyduje się na wczasy nad morzem. Relaks na plaży, efektowna opalenizna, drinki z palemką, wieczorne imprezy, pyszne nadmorskie jedzenie… Aż się rozmarzyliśmy. Brzmi dobrze, prawda? No to czas poszukać odpowiedniego hotelu, aby móc spędzić ten wyjątkowy czas jeszcze przyjemniej, szczególnie jeśli jest to… hotel SPA.

Bez tytułu
Wtedy możemy połączyć przyjemne z pożytecznym. W ciągu dnia wylegiwać się na piaszczystej plaży, a wieczorem relaksować się w basenie, jacuzzi, saunach. Regeneracja z prawdziwego zdarzenia. Właśnie dlatego wyruszyliśmy na wczasy, aby móc zapomnieć o codziennych problemach i obowiązkach. Woda wyciągnie z nas wszystkie troski, a sauna sprawi, że nasze ciało poczuje się oczyszczone ze wszystkich szkodliwych toksyn. Wybierajcie hotele, które dadzą Wam taką możliwość. Tylko w ten sposób możecie wypocząć w 100%. Zwłaszcza jeśli hotel pozwala skorzystać z usług specjalistów od medycyny estetycznej, dzięki którym twoja skóra odzyska dawny blask. W wielu hotelach oferowane są takie usługi jak: zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, mezoterapia, a nawet… fotoodmładzanie.

Hotel jednak na samych atrakcjach się nie kończy, bo przecież 1/3 dnia będziemy spędzać w pokoju, którego standard również ma znaczenie. W końcu mamy się czuć na wakacjach jak w domu, a nawet lepiej, bo:

a) nie musimy sami sprzątać pokoju
b) nie musimy gotować
c) nie musimy pracować
d) mamy kilkaset metrów do plaży.

Czego chcieć więcej?

Zanim jednak spakujemy bagaże i wyruszymy na zasłużone urlopowanie, powinniśmy poczytać co nieco o naszym potencjalnym hotelu. Komentarze turystów zazwyczaj bardzo precyzyjne. Zatem dowiemy się wszystkiego temat czystości w pokoju, poziomu obsługi hotelowej, lokalizacji, nocnych rozrywek w mieście. Dlatego warto przed wypoczynkiem wyznaczyć sobie priorytety, aby później nie być rozczarowanym, że cena pokoju była nieproporcjonalna do jakości urlopu. Nie warto kupować kota w worku.

Jako że pogoda potrafi czasem płatać figla (podczas wakacji rzadziej), to warto być przygotowanym na deszczowe dni i wybrać hotel, który zapewnia szereg dodatkowych atrakcji. A nawet jeśli nie sam hotel – to chociaż miejscowość przez nas wybrana. Restauracje, puby, baseny czy kręgielnie.

Comments

comments