Opublikowany: śr., mar 3rd, 2021

Simed – poznaj zalety polskiego producenta laktatorów

Laktator to jedno z podstawowych urządzeń, w które warto się wyposażyć po porodzie. Tego rodzaju produktów na rynku mamy jednak niesłychanie wiele. Skąd wiadomo, po jaki model sięgnąć? By ułatwić Wam zadanie, w dzisiejszym artykule przedstawiamy atrakcyjną ofertę marki Simed – polskiego producenta laktatorów, który oferuje wysokiej jakości odciągacze pokarmu oraz inne akcesoria dziecięce. Dowiedzcie się, dlaczego warto skorzystać z ich oferty.

simed-pieluchy-kieszonki

Marka Simed istnieje na polskim rynku już ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej zagwarantować ofertę najwyższej jakości, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. W ich asortymencie znajdziemy laktatory ręczne i elektryczne, pieluszki wielorazowe, butelki na mleko, woreczki do sterylizacji czy wkładki laktacyjne.

Wszystkie te produkty powstały z najwyższą pieczołowitością i dbałością o najdrobniejszy szczegół, co czyni oferowane akcesoria trwałymi i skutecznymi w użyciu.

Laktatory elektryczne i ręczne

Simed słynie przede wszystkim z produkcji sprawdzonych i ergonomicznie zaprojektowanych laktatorów. W ofercie marki znajdują się modele ręczne oraz elektryczne. Wybór konkretnej wersji zależy od zapotrzebowania danej kobiety. Dla pań, które będą z urządzenia korzystać sporadycznie świetnie sprawdzi się laktator ręczny. Z kolei dla Tych z Was, które będą potrzebowały często odciągać pokarm Simed przygotowało dwa rodzaje laktatorów elektrycznych.

Wszystkie modele powstały z trwałego i wytrzymałego materiału, który pozbawiony jest szkodliwego Bisfenolu A. Ponadto odciągacze cechuje ergonomiczny kształt doskonale dopasowany do kobiecej piersi. Urządzenia są łatwe w obsłudze oraz ciche w działaniu.

Laktator-LAKTA-PLUS

Pieluszki wielorazowe

W ofercie Simed znajdziemy także tak ostatnio modne pieluszki wielorazowe. Marka oferuje praktyczne zestawy zawierające wszystko, czego potrzeba do swobodnego korzystania z tej alternatywnej formy pampersów. W ofercie znajdują się same pieluszki, a także kolorowe otulacze, wymieniane wkłady i bibułki oraz woreczki na zużyte pieluszki.

Na uwagę zasługują również majteczki treningowe, które stanowią znakomite rozwiązanie na okres przechodni, kiedy dziecko uczy się korzystania z nocnika. W Simed znajdziecie także praktyczne majteczki basenowe doskonałe do zabaw w wodzie.

Warto podkreślić, że wszystkie pieluszki wielorazowe, otulacze, wkłady i majteczki powstały z bezpiecznych i przyjaznych wrażliwej skórze dziecka tkanin. Mogą być stosowane nawet przez niemowlaki ze skłonnością do alergii. Ponadto, wybierając te produkty, dbamy o środowisko i jednocześnie oszczędzamy, nie musząc wydawać fortuny na pieluszki jednorazowe.

Comments

comments