Opublikowany: śr., czerwiec 17th, 2020

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny? – tylko w MDH!

Zdrowie to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy aspekt naszego życia. Dlatego tak ważne jest, by o nie dbać, zarówno w ramach profilaktyki, jak i w momentach, gdy zachorujemy lub ulegniemy urazowi. We wszystkich tych sytuacjach niewątpliwie pomocny będzie profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny od MDH, który pozwoli kompleksowo zadbać o nasze zdrowie na co dzień. Poznajcie bliżej atrakcyjną ofertę tej specjalistycznej firmy.

b1

Firma MDH specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom wysokiej jakości produktów z zakresu dbania o narząd ruchu. W ich ofercie znajdziecie sprzęt profilaktyczny, ortopedyczny i rehabilitacyjny. Każdy z nich ma inne zastosowanie sprawdzi się na innym poziomie troski o układ kostno – stawowy.

Profilaktyka MDH

Od profilaktyki wszystko się zaczyna. To właściwie najważniejszy aspekt dbania o zdrowie. Jeśli jest skutecznie prowadzona, może nas ustrzec przed wieloma chorobami. Jest również nieoceniona w przypadku dbania o narząd ruchu. Odpowiednia troska o mięśnie, kości i stawy w młodości, zaowocuje dobrym samopoczuciem i mobilnością w jesieni życia. Dlatego, nawet jeśli nic Ci nie dolega, warto zadbać o swój narząd ruchu już dziś.

b2

W tym pomoże Ci firma MDH oferująca specjalistyczne wyroby marek Memo i Qmed. Pierwsza specjalizuje się w produkcji zdrowotnych butów dla dzieci. Od stóp bowiem wszystko się zaczyna, a troska o nie już w pierwszych latach życia zapobiegnie rozwojowi różnorodnych wad postawy w późniejszym wieku.

Z kolei marka Qmed oferuje szeroki wybór akcesoriów, które pozwolą zadbać o narząd ruchu w domowym zaciszu. Znajdziecie tutaj piłki rehabilitacyjne, wałki do automasażu, maty do akupresury, poduszki ortopedyczne, poduszki sensoryczne, wkładki do butów, aparaty na haluksy i wiele innych. Wszystkie te praktyczne gadżety pomogą Wam utrzymać ciało w zdrowiu i dobrej kondycji na dłużej.

Ortopedia MDH

Mimo jednak najlepszej profilaktyki, każdemu może przydarzyć się uraz czy wypadek. W takiej sytuacji MDH również ma ofertę skierowaną do osób po rożnych złamaniach, stłuczeniach czy sportowych kontuzjach. Atrakcyjną ofertę ortopedyczną posiada marka Qmed oraz Meyra. Pod tymi brandami tworzone są nowoczesne, specjalistyczne i skuteczne ortezy oraz stabilizatory, które pozwolą powrócić do zdrowia nawet po ciężkich urazach.

b4

Rehabilitacja MDH

Ostatnim segmentem firmy MDH jest bogata gama sprzętu rehabilitacyjnego marki Viteacare, Meyra czy Netti. Tutaj znajdziecie wysokiej jakości wózki inwalidzkie ręczne i elektryczne, sprzęt pomocniczy w postaci balkoników ortopedycznych, kul czy parapodiów, a także niezbędny do prawidłowego funkcjonowania osób niepełnosprawnych asortyment przeciwodleżynowy i sanitarny.

Jak widać, firma MDH zapewnia swoim klientom wszystko, czego potrzeba, by kompleksowo zatroszczyć się o narząd ruchu zarówno swój, jak i kogoś bliskiego. Aby poznać bliżej ich ofertę, zapraszamy na stronę internetową firmy MDH.pl lub do sklepów stacjonarnych.

Comments

comments