Opublikowany: pt., Sty 8th, 2021

Poznaj najciekawsze propozycje smakołyków dla psów i kotów

Wszyscy od czasu do czasu lubimy sięgnąć po jakiś smakołyk, który znacznie polepszy nasze samopoczucie. Dlaczego mamy traktować naszego zwierzęcego domownika w gorszy sposób? Psy i koty również cenią sobie różnorakie przysmaki, które doskonale wpiszą się w ich dietę, a do tego wspaniale wręcz smakują! Nie wiesz, po jakie produkty sięgnąć, aby zadowolić swojego pupila? Zapraszamy do lektury artykułu!

Naturalne smakołyki dla psów

Jeżeli chcesz sprawić ogromną radość swojemu czworonogowi, a dodatkowo nie boisz się spędzić zaledwie kilkunastu minut w kuchni, to wychodzimy do Ciebie z perfekcyjnym rozwiązaniem! Proponujemy ręcznie robione gryzaki, w których Twój pies zakocha się od pierwszego posmakowania! Wszystko, czego będziesz potrzebować to mleko i cytryna. Są to składniki, które nasz przyjaciel bezproblemowo może spożywać, a dodatkowo takim gryzakiem zapewnisz mu mnóstwo zabawy. Dodatkowo warto powiedzieć, że taki wyrób umożliwia usuwanie kamienia nazębnego w prosty oraz przyjemny sposób. Jeżeli należysz do grona leniwych osób i stanowczo wolisz kupować, to polecamy zaopatrzyć się w smakołyki dla psów z dużą ilością mięsa, najlepiej 100%. Od różnorakich ulepszaczy oraz zboża należy się trzymać z daleka! Mogą one w dalszym czasie doprowadzić do przykrych konsekwencji zdrowotnych!

Jakie wybrać smakołyki dla kotów?

Jeżeli mówimy o nieco bardziej wybrednych smakoszy w postaci kotów, to warto im od czasu do czasu podarować kawałek mięsa z piersi kurczaka. Takie smakołyki dla kotów z całą pewnością zostaną pochłonięte w zaledwie kilka sekund. Jeżeli jednak zamierzasz wyposażyć się w standardowe, gotowe kocie smakołyki, to tak samo jak w przypadku psów, powinno się sięgać po takie z jak największą zawartością mięsa. Wąsate pupile przepadają za różnymi rodzajami ryb oraz za kurczakiem. Jeżeli poszukujesz sklepu z największym wyborem produktów, to wypadałoby zapoznać się z ofertą sklepu www.furtur.pl. Będziesz w stanie odnaleźć tam prawdopodobnie najlepszy wybór przysmaczków dla swoich czworonogów!

Psie i kocie smakołyki – zadbaj o dietę swojego pupila

Warto pamiętać, że smakołyki nie powinny stanowić głównej diety naszego domownika! Powinny być one podawane stosunkowo rzadko, najlepiej raz lub 2 razy dziennie. Z całą pewnością nie chcemy doprowadzić do sytuacji, gdzie rozpieścimy naszego pupila i będzie, wręcz od nas wymagał drobnej porcji przysmaków! Najlepiej wykorzystywać je jako nagrodę za dobre zachowanie, ponieważ wówczas nasz czworonóg zda sobie sprawę z tego, że odpowiednie zachowanie ma jednak szansę popłacić.

Comments

comments