Opublikowany: śr, Kwi 22nd, 2020
Sport | Autor: admin

Odzież termoaktywna na motor – zadbaj o ciepło w każdych warunkach jazdy

Miłośnicy jazdy na motocyklu bardzo często decydują się na jazdę nie tylko, gdy pogoda za oknem dopisuje. Prawdziwemu maniakowi dwóch kółek niestraszny jest deszcz oraz wiatr. Wiąże się to oczywiście z koniecznością zaopatrzenia się w odpowiedni strój na motor, który zapewni ochronę przed przemoczeniem i komfort termiczny, tym bardziej, że pomimo złej pogody możemy pocić się przecież z wysiłku związanego z jazdą. Zobacz, jaką motocyklową odzież termoaktywną możesz wybrać i dlaczego warto się na to zdecydować.

Zalety

 

Bielizna termoaktywna na motor to specjalistyczne wyposażenie o naprawdę dużych możliwościach. Z podobnej bielizny korzystają sportowcy, a nawet alpiniści, w związku z czym tym bardziej sprawdzi się ona podczas Twoich motocyklowych wypraw. W bieliźnie tej wykorzystywane są specjalistyczne materiały, które pozwalają skórze oddychać i jednocześnie odprowadzają wilgoć na zewnątrz, nie pozwalając jej na ponowny kontakt ze skórą. Jest to możliwe dzięki dokładnemu przyleganiu do ciała użytkownika. Skóra może być w ten sposób przez cały czas sucha, nawet pomimo dużego wysiłku. Dostępne są również różne wersje poszczególnej bielizny, przystosowane do różnych pór roku. Możesz wyposażyć się zatem na jazdę w każdych warunkach.

Jaką bieliznę wybrać?

 

Odzież termoaktywna na motor to bardzo zróżnicowana kategoria produktów. Znajdziesz w niej bieliznę odpowiednią zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dostępne są koszulki, spodnie, skarpetki, rękawiczki, a nawet kominiarki termoaktywne. Jeśli wiesz zatem, że czeka Cię jazda na motocyklu w trudnych, wymagających warunkach, możesz wyposażyć się w bieliznę, która podniesie komfort oraz bezpieczeństwo jazdy od stóp do głów!

Odwiedź sklep Jan-Mar, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, jeśli jesteś fanem jazdy na motocyklu. Wyposaż się na każdą pogodę i każde warunki. Skorzystaj z zaawansowanych technologii stosowanych w bieliźnie termoaktywnej, aby poprawić komfort jazdy na swoim motocyklu. Skoro korzystają z tego nawet profesjonalni sportowcy, to z pewnością jest to rozwiązanie warte uwagi każdego motocyklisty.

Comments

comments