Opublikowany: pt, Maj 29th, 2020
Sport | Autor: admin

Najciekawsze wzory i propozycje sprzętu do sportów wodnych na nadchodzący sezon

Wakacje to najlepszy czas dla miłośników sportów wodnych. To właśnie w tym letnim okresie mogą zaznać przyjemności wynikającej z uprawiania wakeboardu czy kitesurfingu. Wystarczy więc, że zaopatrzą się w profesjonalny sprzęt, by móc cieszyć się tym, co lubią najbardziej.

 

Modne deski do wakeboardu

Z pewnością przyznasz, że aktualnie deski do wakeboardu mają bardzo interesujący design. Dziś oferuje je wielu producentów, więc różnorodność jest uzasadniona. Można je dostać nie tylko w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej, ale również w wielu ciekawych wzorach. Co jest modne w tym sezonie? Na uwagę zasługują kolorowe, zdobione efektowną grafiką deski, a także te z motywami kwiatowymi. Do polecanych należą deski imitujące drewno, czyli w bardziej naturalnej wersji. Ogrom wzorów gwarantuje znalezienie odpowiedniego. By się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć do sklepu.

 

Pianki kitesurfingowa – propozycje na sezon 2020

Dziś jakość pianki kitesurfingowej to nie wszystko, na co kupujący zwracają uwagę. Przy wyborze kierują się także obowiązującymi trendami. Tak to już jest, że moda dla wielu ludzi ma ogromne znaczenie. Na szczęście nie muszą z niej rezygnować, nawet uprawiając kitesurfing. Jeśli chodzi o modne wzory w tym sezonie, w zasadzie nie ma jakiegoś dużego zaskoczenia. Projektanci postawili na zawsze atrakcyjną klasykę. Granatowe i czarne, pozbawione jakichkolwiek deseni, napisów i motywów są ciągle w modzie. To właśnie te okazują się hitem także i w tym sezonie.

 

Kamizelki na skuter wodny – które warto wybrać?

Jeśli chodzi o kamizelki na skuter wodny, wybór jest ogromny. Zaczynając od czarnych, granatowych i innych jednolitych kolorów, a na wzorzystych kończąc. Teraz modne są zarówno dwukolorowe kamizelki, jak i składające się z kilku kolorowych części. Na uwagę zasługują też kamizelki wielokolorowe z dużym napisem na plecach lub klatce.

Fani sportów wodnych mogą na dobre rozpocząć przygotowania do sezonu. Wybór sprzętu jest bardzo duży, więc z pewnością każdy znajdzie to, co mu się spodoba – sprawdź na Proboarder.pl

Comments

comments