Opublikowany: czw., lip 22nd, 2021

Mezoterapia skóry głowy – co to jest i na czym polega?

Wiele kobiet i mężczyzn boryka się z problemem wypadania włosów. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zaniepokoił się ich ilością, pozostałą na szczotce po czesaniu. Dlaczego włosy wypadają i tworzą się zakola? Jest wiele przyczyn, a na niektóre z ich nie mamy do końca wpływu.

Mezoterapia na łysienie androgenowe

U mężczyzn utrata włosów to głównie łysienie androgenowe. U kobiet pojawia się łysienie androgenowe i telogenowe, co może być przyczyną częściowej utraty włosów. Włosy osłabia także stres, zmiany klimatu i zanieczyszczenie powietrza. Wypadanie włosów może być także skutkiem niewłaściwej pielęgnacji. Jak sobie poradzić z problemem? Mezoterapia igłowa skóry głowy jest skuteczna na zakola i przerzedzone włosy, dzięki dogłębnemu odżywieniu mieszków włosowych. Zabieg może okazać się zbawienny dla mężczyzn, którzy cierpią na zakola oraz dla wielu kobiet z osłabionymi mieszkami włosowymi na głowie.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Do wykonania zabiegu, jakim jest mezoterapia igłowa skóry głowy, stosuje się zaawansowane preparaty, zasobne w substancje odżywcze. Należy do nich Revok50 z wysoką zawartość proliny, lizyny, glicyny i hydroksyproliny. Bogaty skład gwarantuje naturalne i długotrwałe efekty w pobudzeniu mieszków włosowych do wzrostu. Kolejnym odkryciem jest Nucleofill Medium Plus. Preparat w postaci żelu został specjalnie przebadany, aby sprawdzić, w jakim stopniu wpływa na biorestrukturyzacjię skóry głowy. Formuła żelu została oparta na polinukleotydach, wysoce oczyszczonych składnikach, pochodzenia naturalnego. Wykazał on znaczną skuteczność w leczeniu łysienia androgenowego i we wszystkich przypadkach osłabienia włosów. Mezoterapia jest skutecznym sposobem na zakola i łysienie. Odżywia mieszki włosowe i w naturalny sposób restrukturyzuje skórę głowy, pobudzając odrastanie włosów.

Mezoterapia na zakola

Męskie hormony płciowe są związane z procesem zmniejszania i osłabiania mieszków włosowych. Łysienie androgenowe polega na nadmiernym wypadaniu włosów. Mezoterapia na łysienie i zakola polega na precyzyjnym, miejscowym działaniu na skórę. Preparat, który wyjątkowo korzystnie wpływa na porost włosów, podaje się za pomocą igły. Zabieg wykonuje się w serii kilka razy, w określonych odstępach czasu. Po zakończeniu całej partii rekomendowane jest przyjęcie sesji przypominającej co dwa miesiące. W ten sposób można przywrócić porost nowych włosów i znowu cieszyć się fryzurą bez żadnych ograniczeń.

Comments

comments