Opublikowany: pon., maj 31st, 2021

Koszulki z nadrukiem jako oryginalny prezent

Koszulka z własnym nadrukiem to doskonały pomysł na prezent. Na wyjątkowe okazje zazwyczaj szukamy czegoś oryginalnego, niepowtarzalnego. Aby nadać prezentowi szczególną wartość, korzystamy z okazji spersonalizowania zakupionych rzeczy. Dotyczy to np. grawerowania na biżuterii, stworzenia specjalnej etykiety na butelkę alkoholu lub dedykacji w książce. Możliwość personalizacji sprawia, że nawet tak codzienna rzecz, jak T-shirt staje się atrakcyjnym prezentem dla kogoś, kogo dobrze znamy. Jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent z okazji świąt, Walentynek, Dnia Chłopaka, rocznicy poznania, może ktoś ze znajomych ma wkrótce urodziny – to doskonałe okazje na wykazanie się własną inwencją. Wystarczy zabawny pomysł na nadruki na koszulkach, napis lub grafika, która podkreśli wyjątkowość tego dnia i zawierać będzie osobiste przesłanie. Dobrej jakości koszulki, nadruki według własnego pomysłu, zamówienie przez internet, wysyłka kurierem i oryginalny prezent wkrótce będzie gotowy.

Nadruki na koszulki według własnego pomysłu

Zabawne powiedzonko, przezwisko, nadużywane słowa to gotowe pomysły na hasło na koszulki. Nadruki, które najczęściej wybieramy na prezent z okazji urodzin, w zabawny sposób nawiązują do wieku jubilata. Istnieje nieograniczona ilość pomysłów na nadruki na koszulkach z okazji 18-nastki, 40-dziestki, a nawet 80-siątki. Nadruk może w zabawny sposób podkreślić dystans do wieku. Zamiast składać życzenia z okazji 36. urodzin paniom, które niekoniecznie chcą obnosić się ze swoim wiekiem, można zdecydować się na damską koszulkę z nadrukiem 2 x 18. Podkreślimy w ten sposób nigdy nieprzemijającą młodość i sprawimy radość luźnym podejściem do kwestii wieku. Często stosowanym trikiem jest tzw. czeski błąd w cyfrze z wiekiem. Polega on na tym, że zamiast umieścić 63. na przód lub tył koszulki, nadruki obwieszczają 36. Nasza pomysłowość i chęć sprawienia radości bliskim na pewno zostanie doceniona i będzie powodem do radości z oryginalnego prezentu z przesłaniem.

Jak zamówić koszulki, nadruki i zrealizować pomysł?

Bez problemu załatwimy wszystko przez internet, tak jest po prostu najwygodniej i najszybciej. Wystarczy na stronie bimodo.eu wybrać odpowiedni fason, kolor i rozmiar koszulki. Nadruki w postaci tekstu, hasła lub grafiki przesyłamy mailem. Wizualizacja projektu trafia do nas, do akceptu przed wydrukowaniem. To dobry moment, w którym można jeszcze coś zmienić. Jeśli wszystko się zgadza, potwierdzamy i nasz pomysł jest zrealizowany.

Comments

comments