Opublikowany: czw., lis 19th, 2020

Czym wyróżniają się naturalne środki czystości?

Środki czystości oparte na naturalnych składnikach zawierają wyselekcjonowane szczepy probiotyczne. Dzięki temu wyróżniają się dużą wydajnością i efektywnością w działaniu. Pozwalają zachować w domu ład i porządek. Produkowane są w zgodzie ze środowiskiem, gdyż zawarte w nich składniki ulegają biodegradacji. Jakość jest potwierdzona niezależnymi badaniami i certyfikatami od PCBC S.A. Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz ECOCERT Greenlife SAS.

Bezpieczne, naturalne środki do sprzątania

Naturalne środki do sprzątania posiadają w swoim składzie czynnik bioaktywny z probiotykami. Dzięki takiej kompozycji naturalnych składników, w pomieszczeniach można zachować czystość, połysk oraz balans biologiczny. W składzie produktów nie występuje mikroplastik, fosforany, fosfoniany ani inne chemiczne składniki. Wśród naturalnych produktów można znaleźć koncentraty czyszczące, uniwersalne płyny, pianki przeznaczone do czyszczenia łazienek, płyny do mycia naczyń, żele do toalety, tabletki do zmywarek. Wyżej wymienione środki czystości bardzo skutecznie usuwają zabrudzenia, do których można zaliczyć między innymi: kamień, osad, zacieki, kurz i tłuszcz. Więcej informacji o naturalnych środkach czystości można znaleźć na stronie ich producenta, firmy Biostar – https://biostar.pl/. Oferta obejmuje liczne, naturalne środki czystości, wolne od wszelkich szkodliwych substancji chemicznych.

Właściwości środków czystości Biostar

Naturalne środki Biostar sprzedawane są w opakowania, które w 100% nadają się do recyklingu. Dzięki temu naturalne środki do sprzątania tej marki są jeszcze bardziej przyjazne środowisku. Tym samym, jeśli leży Ci na sercu dobro planety, środki te są dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Produkty wyposażone są w wygodne atomizery, dzięki którym łatwo można je rozpylić. Dzięki temu są one bardzo wydajne, jedna butelka z powodzeniem może wystarczyć na kilka miesięcy. Charakteryzują się również ładnym zapachem, który zawdzięczają zawartości ekstraktu z lawendy. Ich skład oparty jest na naturalnych kwasach. Co ważne, skład naturalnych środków czystości od Biostar opiera się na naturalnych ekstraktach, które wykazują się łagodnością dla skóry i nie powodują podrażnień. Produkty są przebadane dermatologicznie. Niektóre środki np. płyny do naczyń, posiadają w swoim składzie glicerynę, która jest niezwykle łagodna dla skóry dłoni. Tym samym naturalne środki czystości wymienionej marki to rozwiązanie efektywne, a do tego bezpieczne dla użytkownika i planety.

 

Comments

comments