Opublikowany: wt., Mar 2nd, 2021
Biznes | Autor: admin

Czy połączenie biurowca z halą jest odpowiednim sposobem na stworzenie siedziby firmy?

Rozwój firmy często wiąże się z decyzją o budowie własnej hali produkcyjnej lub magazynowej. Wybór odpowiedniej działki, koncepcja zabudowy oraz realizacja inwestycji przyniosą firmie w przyszłości większe zyski. Jak stworzyć funkcjonalną siedzibę firmy? Kiedy połączyć biurowiec z halą magazynową? Jakie rozwiązania są najkorzystniejsze? Jaki układ budynków wybrać? Czy warto skorzystać z obsługi doświadczonych specjalistów?

 

pexels-pixabay-209251

Biurowiec z halą produkcyjną szansą na rozwój bez przerywania pracy przedsiębiorstwa 

Rozbudowa funkcjonującego zakładu produkcyjnego, bez przerywania procesu produkcji jest wyzwaniem dla przedsiębiorstw, które intensywnie się rozwijają. Przerwa w produkcji nie może być brana pod uwagę ze względu na zaplanowaną realizację zamówień i łańcuch dostaw. Na takie rozwiązanie postawił producent technologii transportu materiałów sypkich spod Olsztyna, korzystając z profesjonalnego doradztwa firmy carcon.pl

Zadanie polegające na zaprojektowaniu rozbudowy, uzyskaniu zgód i pozwoleń, a następnie realizacji budowy według przyjętego harmonogramu jest kamieniem milowym w rozwoju firmy. Może to być doskonały moment na podjęcie decyzji czy połączyć biurowiec z halą produkcyjną? Korzyści z połączenia funkcjonalności budynków są oczywiste. To nie tylko redukcja kosztów utrzymania biura, ale również logistyka oraz możliwości efektywniejszego zarządzania przedsiębiorstwem.

Biurowiec z halą serwisową – od wyboru działki po oddanie do użytku 

Współpracę z wyspecjalizowaną firmą najlepiej rozpocząć już na początkowym etapie planowania rozbudowy. Skorzystanie z doradztwa przy zakupie działki pozwoli na sprawdzenie gruntu od strony technicznej i prawnej. Dzięki temu łatwiej będzie uzyskać warunki zabudowy. Przed przystąpieniem do prac projektowych, geolodzy wykonują odwierty, a następnie sporządzana jest analiza chłonności działki. Koncepcja zabudowy może obejmować biurowiec z halą serwisową. Decyzja o połączeniu powierzchni biurowej oraz usług w jednym miejscu jest podyktowana względami ekonomicznymi. Firma Carcon sp. o. o. w większości przypadków realizuje inwestycje kompleksowo – od projektu po pozwolenie na użytkowanie budynków. Daje to komfort przedsiębiorcy, który w całym procesie inwestycyjnym jest angażowany jedynie w istotne kwestie, kluczowe dla całego projektu. Planując biurowiec z halą produkcyjną lub magazynową, warto skorzystać z doradztwa specjalistów.

Comments

comments