Opublikowany: nie, Kwi 5th, 2020
Ekonomia | Autor: admin

Ciekawe wzory narzut do domu na wiosnę – nasze propozycje

Każda pora roku jest idealną okazją do tego, aby odmienić wnętrze swojego domu, zmieniając jego aranżację i dobierając odpowiednie dodatki oraz elementy wystroju. Dużym meblem w Twoim domu, który warto pod tym względem wykorzystać, jest łóżko, a dekoracją na nie – narzuta. Jaką narzutę na łóżko pojedyncze, małżeńskie, czy kanapę powinieneś wybrać na wiosnę? Sprawdźmy!

Wełniana narzuta – odmień swoje wnętrze

 

Przygotowując wnętrze swojego domu lub mieszkania na wiosnę, stawiasz na lekkość, mnogość kolorów, a często również na wzory kwiatowe, roślinne i inne, nawiązujące do budzącej się do życia przyrody. Ważne jest jednak odpowiednie stonowanie całości – nie możesz zapomnieć też o przytulności wnętrza i jego praktyczności. Wiosna oznacza co prawda więcej słońca i cieplejszych dni, lecz wieczory wciąż potrafią przynieść jeszcze przecież nawet minusowe temperatury. Idealnym sposobem na przełamanie i uzupełnienie wiosennej aranżacji przestrzeni domowej będzie wełniana narzuta na łóżko. Prosta, szara narzuta na łóżko okazuje się czymś, co doskonale wkomponuje się zarówno do zimowego, jak też cieplejszego, wiosennego wystroju. Będzie zawsze prezentować się elegancko i z klasą. Wbrew pozorom, nawiąże też do wiosennych aranżacji samym materiałem, z jakiego jest wykonana, czyli naturalną wełną, pokazując zgodność Twojej koncepcji aranżacyjnej ze środowiskiem naturalnym.

image1

Funkcjonalność

 

Wybór nawet najprostszej wełnianej, szarej narzuty na łóżko to też wniesienie do swojego wnętrza mnóstwa funkcjonalności. Przede wszystkim, jak wskazuje nazwa, narzucisz ją na łóżko, jak też na kanapę. W tym pierwszym przypadku w estetyczny sposób bez konieczności chowania pościeli do szafy, ukryjesz ją przed ewentualnymi gośćmi w Twoim domu. W ten sposób pościel nie będzie się również kurzyć i brudzić. Kładąc narzutę na kanapę, możesz odmienić jej wygląd, dopasowując ją do zmiany aranżacji we wnętrzu. Poza tym również uchronisz ją w ten sposób chociażby przed wycieraniem się od spodni osób, które na niej siedzą. Narzutę na łóżko z wełny wykorzystasz ponadto jako koc, co, jak wspomnieliśmy na początku, z pewnością przyda Ci się we wciąż zimne, a czasami nawet mroźne marcowe i kwietniowe wieczory.

Odwiedź sklep One For Me i przekonaj się, że wełna idealnie współgra z wiosenną aranżacją w domu. Twoja wełniana narzuta na łóżko to coś zarówno eleganckiego, jak i praktycznego – uzupełnisz nią wystrój wnętrza, a także z chęcią przytulisz się do niej podczas odpoczynku po całym dniu pracy. Połączenie ciekawego wzoru z dużymi możliwościami wykorzystania to cecha, którą zawsze cenimy w wyposażeniu domowym, warto więc z tego skorzystać.

Comments

comments