Opublikowany: wt, Paź 27th, 2020

Zestawy prezentowe z winem – zaskocz najbliższych wyjątkowym upominkiem

Są takie spotkania towarzyskie, na których nie wypada pojawić się z pustymi rękoma. Urodziny, imieniny, rocznice ślubów i wiele innych – takie wydarzenia wymagają odpowiedniego uczczenia. Czasem wymyślenie prezentu dla swoich gospodarzy może być  nie lada wyzwaniem. Jest jednak uniwersalne rozwiązanie tego problemu, które będzie odpowiednie na każdą okazję. Jest nim zestaw prezentowy z winem! To elegancki, praktyczny i pełen smaku upominek, który z pewnością zostanie doceniony przez bliskich.

Zestawy prezentowe z winem – zalety

Decydując się na podarowanie tego rodzaju upominku, możemy przestać martwić się myślą o nietrafionym prezencie. Wino trafia zarówno do serc kobiet, jak i mężczyzn. Ten rodzaj trunku zawsze znajduje uznanie na towarzyskich posiedzeniach, umilając rozmowy i będąc świetnym dodatkiem do obiadu czy kolacji. Wino może leżakować bardzo długo, więc nawet jeżeli obdarowana osoba nie zdecyduje się na skosztowanie go od razu, będzie ono doskonałe w każdej innej chwili. Zestawy prezentowe z winem to bardzo eleganckie rozwiązanie. Najmodniejszą opcją są wina pakowane w drewniane lub tekturowe opakowania, które już same w sobie prezentują się atrakcyjnie. Warto zadbać o to, by w takim zestawie znalazły się też akcesoria, na przykład nalewak czy otwieracz, które będą mogły służyć pomocą przy sprezentowanej butelce i każdej kolejnej.

Zagraniczne czy polskie wino w prezencie?

Świat wina jest niezwykle bogaty w aromaty i smaki. Wielość różnych dostępnych w sprzedaży marek jest ogromny. Warto znać smaki win, które się kupuje, ale najważniejsze jest to, by trafiły w gust obdarowywanej osoby. Dlatego w pierwszej kolejności warto go poznać. Jeżeli jest to niemożliwe, to nic straconego. Doradcy w sklepach winiarskich (także online) z pewnością doradzą sprawdzone rodzaje wina, które będą nadawać się na dobry prezent dla każdego. Co z pochodzeniem alkoholu? Wszyscy znają renomę win francuskich, włoskich, hiszpańskich czy bułgarskich. W ciągu ostatnich lat jednak coraz większym powodzeniem cieszą się także nasze rodzime winnice. Polskie wino w prezencie może okazać się dodatkowym pozytywnym zaskoczeniem o wyjątkowym smaku!

Odkryj wina z polskiej winnicy

Bogactwo polskiego winiarstwa rozkwita coraz bardziej. Rodzime plantacje zaopatrują rynek zarówno w wina wytrawne, półwytrawne, jak i słodkie oraz półsłodkie. Decydując się na wina z polskiej winnicy, wcale nie ograniczamy swoich smakowych wyborów. Jeżeli interesuje Cię kupno zestawu prezentowego z trunkiem z rodzimej winnicy, odwiedź sklep Winnicy Turnau i zapoznaj się z polskimi gatunkami wina!

Comments

comments