Opublikowany: śr., wrz 16th, 2020

Pieluszki wielorazowe – poznaj ofertę Simed!

Pieluchy stanowią podstawowy element wyprawki dla każdego noworodka. W dobie rosnącej świadomości rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci jak najlepszych rozwiązań, warto zastanowić się zanim dokonamy zakupu klasycznych pampersów. Ten rodzaj pieluch odchodzi bowiem powoli do lamusa, wypierany przez pieluszki wielorazowe. To produkt ekologiczny, wygodny, naturalny, a do tego pozwalający sporo zaoszczędzić. Poznajcie zatem zalety tego innowacyjnego rozwiązania!

simed-pieluchy-kieszonki

Jeśli uważasz się za świadomego konsumenta, a do tego jesteś rodzicem, dbasz o dobrą jakość kupowanych produktów i zależy Ci, by sięgać po wyroby przyjazne środowisku i Twojemu dziecku, niewątpliwie zainteresują Cię pieluchy wielorazowe od firmy Simed. To innowacyjna alternatywa dla tradycyjnych pampersów cechująca się mnóstwem zalet.

Pieluchy wielorazowe najlepsze dla Twojego dziecka

Nieocenionym atutem pieluch wielorazowych jest ich wysoka jakość. Produkt powstał ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które są bezpieczne dla skóry dziecka. Mogą z nich korzystać nawet maluchy ze skłonnościami do alergii i podrażnień skórnych. Dodatkowo pieluszki zostały tak zaprojektowane, by zapewnić dziecku maksimum wygody, zwłaszcza w stawach biodrowych, co ma niebagatelne znaczenie dla ich prawidłowego wzrostu i rozwoju.

Ponadto pieluszki wielorazowe od Simed zostały wyposażone w skuteczną wentylację, która chroni przed nadmiernym poceniem się skóry oraz powstawaniem odparzeń. Ten rodzaj produktu jest również wolny od sztucznych substancji chemicznych, w które obfitują tradycyjne pampersy.

Pieluchy wielorazowe dla oszczędnych

Kupowanie tradycyjnych pieluch jednorazowych wiąże się z dużym kosztem. By móc na nich zaoszczędzić, warto sięgnąć po ich alternatywę, czyli pieluchy wielorazowe. Kupując zestaw pieluszkowy od Simed otrzymujemy wszystko, co niezbędne do sprawnego pieluchowania. Warto podkreślić, że taki zakup sprawdzi się przy pierwszym, ale też każdym kolejnym dziecku, co stanowi dodatkową oszczędność w domowym budżecie.

Pieluchy wielorazowe są ekologiczne

Obecna świadomość konieczności dbania o środowisko nieustannie wzrasta. Jeśli i Ty pragniesz zadbać o naturę, zamień tradycyjne pampersy na pieluchy wielorazowe od Simed. To wybór, który ograniczy produkcję odpadów oraz zmniejszy zużycie ropy, drzew i plastiku, które są wykorzystywane do wytwarzania jednorazówek. Sięgając po pieluchy wielorazowe, wpisujemy się w ideę zero waste, która polega na maksymalnym wykorzystaniu każdego surowca i produkcji wyrobów wielokrotnego użytku.

Pieluchy wielorazowe Simed – jak je stosować?

Zastosowanie pieluch wielorazowych jest bardzo proste. Posiadają one wymienne wkłady z mikrofibry, bambusa lub z połączenia tych materiałów. Skutecznie pochłaniają wilgoć, a w razie ich zabrudzenia, należy je umieścić w specjalnym woreczku na zużyte pieluszki lub przepłukać i od razu wrzucić do prania.

W ofercie Simed znajdują się różnorodne wzory, kolory i rozmiary pieluch, dzięki czemu z łatwością można dostosować produkt do potrzeb naszego dziecka.

Comments

comments