Opublikowany: wt, Lip 23rd, 2019

Niezapomniany wieczór kawalerski tylko z Dragonem!

Huczne świętowanie ostatnich dni wolności, zwane potocznie wieczorem kawalerskim stało się już właściwie normą. Każdy przyszły pan młody pragnie w wyjątkowy sposób pożegnać się z łatką kawalera, a jego przyjaciele z chęcią mu w tym pomagają. By jednak wieczór ten był naprawdę niezapomniany, warto postawić na coś bardziej wyszukanego niż kolejne wyjście z kumplami na miasto. Na szczęście, firmy eventowe, takie jak Dragon, oferują szeroki wybór atrakcji, które dostarczą uczestnikom emocjonujących wrażeń.

IF

Wieczór kawalerski to szczególna impreza, którą obchodzi się raz w życiu, przyjemniej w przypadku większości osób. Warto więc uczynić ten event naprawdę niezapomnianym. Zwykłe wyjście z kolegami na piwo to za mało. Tradycyjna wizyta w klubie go – go również odchodzi do lamusa. Obecnie nastała moda na oryginalne rozrywki, które na długo zapadną uczestnikom w pamięć. Poznaj kilka Draganowych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu panu młodemu i pozostałym uczestnikom.

Zabawa w wojnę!

Wiadomo, że w każdym mężczyźnie drzemie mały chłopiec, który od czasu do czasu musi się po prostu wyszaleć. W Dragonie doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy panom rozrywki, które pozwolą im się zmęczyć, a jednocześnie poczuć odrobinę adrenaliny i rywalizacji, czyli to, co mężczyźni lubią najbardziej. Znakomitym pomysłem na organizację wieczoru kawalerskiego jest więc paintball, dzięki któremu poczujecie się jak prawdziwi komandosi.

A po udanej rozgrywce proponujemy organizację plenerowego grilla lub ognisko, przy którym można biesiadować do rana.

IF

Quady i off road

Z kolei dla fanów zmotoryzowanym atrakcji przygotowaliśmy przejażdżki na quadach lub off road. To niezapomniana rozrywka dostarczająca mnóstwa ekstremalnych emocji. W przypadku off roadu uczestnicy będą mieli możliwość sami sprawdzić się za kółkiem, a także przejechać się z profesjonalnymi kierowcami zawodowych rajdów. Jesteśmy pewni, że takie przeżycie zapadnie w pamięć nawet najbardziej wymagającym uczestnikom.

Jeśli natomiast jesteście miłośnikami zawrotnych prędkości, to Dragon może zorganizować dla Was przejażdżki profesjonalnymi autami rajdowymi z zawodowymi kierowcami. Poczujcie to ekstremalne przyspieszenie na własnej skórze.

dz

Wodne atrakcje

Kolejną propozycją jest organizacja spływu kajakowego. To świetny sposób na spędzenie wieczoru kawalerskiego, o ile uczestnicy są fanami kontaktu z przyrodą. Całość możemy uzupełnić biwakowaniem pod gołym niebem, co pozwoli panom poczuć prawdziwy zew natury.

Inną opcją są wyścigi łodzi DZ. Tutaj także można się zmęczyć. Panowie podzieleni na drużyny będą razem wiosłować w rytm bębna. Zwieńczeniem regat może być organizacja imprezy na jachcie.

Z kolei miłośnikom ekstremalnych prędkości, tylko tym razem nie na lądzie, a na wodzie, oferujemy przejażdżkę łodzią RIB wykorzystywaną prze z formacje GROM czy Formoza. Pojazd rozwija prędkość do 50 węzłów, co może dostarczyć naprawdę ekstremalnych przeżyć, w sam raz na niezapomniany wieczór kawalerski.

Jak widać, w Dragonie mamy wiele pomysłów na świętowanie ostatnich dni wolności przed ślubem. A to tylko kilka z naszych pozycji. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę bliżej. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane propozycje dostosowane do oczekiwań uczestników i temperamentu pana młodego. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a organizacja niezapomnianych wieczorów kawalerskich to nasza specjalność.

Comments

comments