Opublikowany: wt, Sty 28th, 2020

Najlepsze pomysły na firmowy bal karnawałowy

Sezon na firmowe bale karnawałowe trwa w pełni. Ten wyjątkowy czas warto wykorzystać na huczne zabawy, podsumowania zeszłego roku i motywację na nadchodzący. Firmowa impreza noworoczna jest ku temu doskonałą okazją. By jednak przyniosła oczekiwany skutek, warto ją przygotować w atrakcyjny sposób. Jak? O tym w dzisiejszym artykule.

oscar-3679610_1280

Organizacja firmowego balu karnawałowego to nie lada wyzwanie, dlatego warto zdać się na doświadczenie specjalistów w tej dziedzinie, czyli firmę eventową, która kompleksowo zorganizuje każde przedsięwzięcie.

Gala oskarowa

Któż nie chciałby się choć raz w życiu poczuć się jak prawdziwa gwiazda? Założyć wytworną kreację lub smoking i przejść się po czerwonym dywanie w blasku fleszy. Teraz to możliwe, dzięki Dragon Event. Firma oferuje organizację balu karnawałowego w iście hollywoodzkim stylu. Zapewniamy wyjątkową aranżację sali, ściankę do robienia zdjęć, wspaniałą oprawę muzyczną i gastronomiczną, a także niezapomniane atrakcje dodatkowe. Na gości czeka konkurs wiedzy filmowej, a także wybór najlepszego aktora i aktorki spośród uczestników balu. Szykuje się niezapomniana impreza, na której nie może Was zabraknąć.

carnival-411494_1280

Wenecki bal karnawałowy

To propozycja dla tych, którzy tęsknią za tradycyjnym balem karnawałowym w Wenecji. Eleganckie stroje, tajemnicze maski, niepowtarzalny klimat. To wszystko i jeszcze więcej czeka Twoich pracowników, jeśli zdecydujecie się na organizację weneckiego balu karnawałowego

Bal karnawałowy przypadnie do gustu tym, którzy szukają rozrywki na najwyższym poziomie, otoczonej nutą tajemnicy i aurą niedopowiedzenia. Taka właśnie jest impreza wenecka zorganizowana przez Dragon Event. Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający pracownicy, będą zachwyceni tego typu przyjęciem.

Bal karnawałowy z Dragon Event – dlaczego warto?

To tylko dwie z szeregu naszych wyjątkowych, karnawałowych pozycji. Jeśli masz inny pomysł na realizację tego wspaniałego wieczoru z przyjemnością stworzymy dla Ciebie spersonalizowany scenariusz specjalnie na Twój event. Zapewnimy oprawę gastronomiczną i muzyczną dopasowaną do klimatu wydarzenia, znajdziemy idealną przestrzeń zarówno na kameralne przyjęcia, jak i huczne imprezy, zajmiemy się aranżacją sali, a do tego zapewnimy wspaniałe atrakcje dodatkowe. Współpracujemy z doświadczonymi animatorami i artystami, którzy z przyjemnością uświetnią Waszą imprezę niezapomnianym występem.

Nie zastanawiajcie się dłużej i dajcie porwać się karnawałowemu szaleństwu z Dragon Event!

Comments

comments