Opublikowany: czw, Maj 14th, 2020

Laktator elektryczny – poznaj ofertę Simed!

Laktatory to urządzenia niezbędne dla każdej młodej mamy. Dzięki nim łatwo odciągniesz pokarm z piersi, by móc podać go maluchowi później. Sprawdzają się także do stymulacji laktacji. Jeśli pragniesz z nich korzystać regularnie, najlepiej jest wybrać wersję elektryczną. O jej niezaprzeczalnych zaletach przeczytasz w dzisiejszym artykule.

Lakta-electric-LE-01.-1-wizual-RGB-e1583314702816

Laktatory elektryczne świetnie sprawdzą się dla każdej matki karmiącej. Cechują się szeroką funkcjonalnością i łatwością obsługi. W przeciwieństwie do laktatorów ręcznych, pokarm z ich pomocą odciąga się szybko i skutecznie. Sprawdzą się w regularnym stosowaniu.

Laktaktor elektryczny – dlaczego warto?

Laktatory elektryczne polecane są w wielu różnych sytuacjach. Pomogą, kiedy u kobiety istnieje ryzyko zalegania pokarmu. Będą także doskonałym wsparciem przy stymulacji laktacji, kiedy pokarmu jest zbyt mało.

Ponadto w laktator pomaga w nawale mlecznym, który występuje często między drugim a piątym dniem połogu. Odciągacze pokarmu sprawdzają się także w sytuacji, kiedy mama czasowo nie może podawać dziecku piersi np. w wyniku choroby lub, gdy pociecha przebywa w szpitalu.

Tego typu urządzenie to także świetne rozwiązanie dla mam, które wracają do pracy, a nadal pragną karmić dziecko naturalnym mlekiem.

Lakta-ZOE-LE-05-wizual1

Laktator elektryczny – jaki wybrać?

Jak widać, zakup laktatora opłaca się w wielu sytuacjach. Zanim jednak udamy się do sklepu, warto zastanowić się, jaki model wybrać. I tu z pomocą przychodzi profesjonalna marka Simed stworzona z myślą o młodych mamach karmiących.

W ich ofercie znajdziesz wysokiej jakości laktatory elektryczne, które doskonale spełniają swoją funkcję.

Na szczególną uwagę zasługuje model Lakta Electric. To trójfazowy laktator, który doskonale odwzorowuje naturalny proces ssania dziecka. Pozwala na samodzielne ustawienie ilości cykli. Jest bezbolesny i skuteczny w stosowaniu. W każdej fazie można ustawić preferowaną przez siebie moc.

Inną propozycją jest dwufazowy laktator elektryczny Lakta ZOE, który posiada dwie fazy pracy: fazę stymulacji oraz głębokiego odciągania. Wyposażono go w 5 poziomów mocy. To urządzenie praktyczne i wygodne w użyciu. Sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

W zestawie obu urządzeń znajduje się butelka na pokarm oraz dodatkowe akcesoria w postaci silikonowego smoczka, nakrętki i przykrywki do butelki. Oba produkty zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów w 100% bezpiecznych w użyciu. Laktatory elektryczne od Simed pozbawione są szkodliwego dla zdrowia Bisfenolu A. Spełniają także wymagania norm zharmonizowanych Unii Europejskiej.

Jeśli zatem szukasz nowoczesnego, praktycznego i skutecznego laktatora elektrycznego do codziennego stosowania, sięgnij po produkt Simed. To wyrób wysokiej jakości, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mam.

Comments

comments