Opublikowany: śr., wrz 30th, 2020

Jak skutecznie pomóc osobom niepełnosprawnym? Zainwestuj w tworzoną przez nich sztukę dzięki inicjatywnie Fundacji Leny Grochowskiej

Pomoc osobom niepełnosprawnym to kwestia, która spędza sen z powiek wielu osobom. Środki, jakie są przeznaczane na osoby niepełnosprawne, w ramach pomocy państwowej często są niewystarczające. Jednak osoby niepełnosprawne nie załamują rąk, działają, a ich wyroby rękodzielnicze można kupić – kupić i pomóc! Kupno rękodzieła wykonanego przez osoby niepełnosprawne to najlepszy sposób na wsparcie podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej.

 

  • Jak skutecznie pomóc osobom niepełnosprawnym?

 

Fundacja Leny Grochowskiej sprawuje pieczę nad osobami niepełnosprawnymi w najlepszy z możliwych sposobów, mianowicie tworząc dla nich miejsca pracy. Stąd też inwestycja w tworzoną przez niepełnosprawnych sztukę to pomoc na każdym poziomie.

Wyroby rękodzielnicze są warte o wiele więcej niż zwykłe rzeczy z sieciówek. Jednak ceny w sklepie Fundacji z rękodziełami nie są wysokie. Bo tu nie chodzi o ogromny zysk, a o zysk w ogóle.

Każdy ma jakąś pasję, osoby niepełnosprawne również. To naturalne, że kochają tworzyć. I dzięki kupowaniu ich wyrobów pozwalacie Państwo na ich rozwój, a co najważniejsze pomagacie Państwo nam, czyli Fundacji na utrzymanie i tworzenie dla nich miejsc pracy.

 

  • Wyroby krawieckie

 

W związku z pandemią podopieczni Fundacji Leny Grochowskiej postanowili pomóc innym. Zaczęli tworzyć wyroby krawieckie, a konkretnie maseczki. Maseczki szyte są w pracowni krawieckiej Fundacji Leny Grochowskiej w Siedlcach. Podopieczni tworzą również torby i przytulanki.

Wyroby tworzone przez osoby niepełnosprawne zatrudnione w fundacji, to jedyny w swoim rodzaju design oraz najwyższa jakość. Wszystkie produkty tworzone przez naszych podopiecznych są robione z ogromną dokładnością i starannością. A co równie ważne dokładamy wszelkich starań, żeby tworzone rzeczy były robione z materiałów z najwyższej jakościowej półki. Takie połączenie pasji, dokładności i jakości sprawia, że otrzymują Państwo produkt jedyny w swoim rodzaju i to w konkurencyjnej cenie.

Wszystkie produkty znajdują się na stronie kupujeszpomagasz.pl.

 

  • Pomagaj, bo warto…

 

 

Pomoc osobom niepełnosprawnym powinna być czymś naturalnym. Wspieranie działalności Fundacji Leny Grochowskiej to pomoc w utrzymaniu miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Fundacja Leny Grochowskiej jest przedsiębiorstwem społecznym. Pomaga repatriantom, wspiera łączenie się kultur – polskiej i ukraińskiej i dba o to, by ludzie zyskiwali świadomość tego, że nie powinno się wykluczać nikogo.

Comments

comments