Opublikowany: śr, Lip 17th, 2019

IntraCell – sposób na idealną sylwetkę

belly-3520191_1920

Marzysz o idealnie kształtnej sylwetce, jednak katorżnicze ćwiczenia i restrykcyjne diety są Ci nie w smak? IntraCell jest tym, co pomoże osiągnąć Ci olśniewająca formę. Czym jest? Jak działa? O tym w dzisiejszym artykule. Zapraszamy!

Czym jest IntraCell?

IntraCell to urządzenie, które pozwala na synergiczne działanie na rzecz kształtowania figury, ujędrniania skóry oraz odczuwalnej redukcji tkanki tłuszczowej. Połączenie różnorodnych technologii sprawia, że jest to jedno z najbardziej pożądanych urządzeń w salonach kosmetologii estetycznej. Zabiegi wyróżnia wysoka efektywność przy jednoczesnym skróceniu czasu oczekiwania na wymierne efekty.

Urządzenie zostało wyposażone w 4 głowice zabiegowe oraz 3 różne końcówki do twarzy. Można je dopasować w zależności od obszaru, który podlega pielęgnacji. Oferuje dojście do zazwyczaj trudnodostępnych miejsc jak okolice oczu, nosa i ust. Należy przy tym dodać, że głowice zapewniają możliwość wykonania masażu próżniowego, masażu rolkami, RF, IR, a także kawitacji.

Jak działa?

IntraCell to innowacyjna metoda masażu endodermicznego, która jest oparta na pięciu technologiach:

  • FocusCavitation – dzięki tej metodzie dochodzi do wyeliminowania trójglicerydów, gwałtownego rozprężania się pęcherzyków gazu oraz uszkodzenia ścian komórek tłuszczowych.
  • VacuumAssisted – ta technologia pozwala na zassanie fałdu skórnego, wspomożenie rozkładu tkanki oraz przekrwienia skóry i poprawienie drenażu.
  • InfraRed – dzięki temu poprawia się sprężystość włókna kolagenu.
  • RollerMassage – ta technologia sprawia, że poprawia się wygładzenie skóry oraz drenażu limfatycznego.
  • RadioFrequency – poprzez tę metodę dochodzi do podgrzania tkanki tłuszczowej i w konsekwencji do rozłożenia się do kwasów tłuszczowych i glicerolu, które są usuwane na drodze metabolizmu.

Jakie są efekty?

Wszystkie osoby, którym zależy na redukcji tkanki tłuszczowej i poprawieniu kształtu sylwetki, powinny bliżej przyjrzeć się temu zabiegowi. Pozwoli on na napięcie skóry brzucha, wyszczuplenie go. Poza tym istnieje możliwość wymodelowania twarzy oraz ujędrnienia i podniesienia biustu. To także dobre rozwiązanie dla osób, które mają problem z cellulitem.

Ta innowacyjna technologia gwarantuje także szereg innych korzyści jak wygładzenie powierzchni skóry, ożywienie układu limfatycznego i krwionośnego, a także przyspieszeni działania metabolizmu.

Comments

comments