Opublikowany: pt, Mar 13th, 2020

Eventy wizerunkowe – skuteczny sposób promocji Twojej firmy!

Dzisiejszy świat biznesu wymaga nieustannego trzymania ręki na pulsie branży. Trzeba nadążać za konkurencją, zaskakiwać swoich klientów i nieustannie się rozwijać. By pokazać światu, że nasza firma nie stoi w miejscu i nadąża za obecnymi trendami, warto od czasu do czasu zorganizować event wizerunkowy. Do jego najczęstszych form należą promocje produktu, dni otwarte firmy, ale też organizacja wydarzeń branżowych. Więcej o tego typu wydarzeniach i sposobach ich organizacji, dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

dragon3

Wizerunek firmy w dzisiejszym świecie to nawet więcej niż połowa sukcesu. Już sama rozpoznawalność marki potrafi przyczynić się do wzrostu zysków. Gdy do tego dojdą pozytywne skojarzenia z firmą, w postaci dobrych warunków zatrudnienia czy wysokiej jakości oferty produktowej, możemy być niemalże pewni sukcesu. By jednak świat dowiedział się o atutach naszej firmy, trzeba go jakoś o tym poinformować. Pomogą w tym właśnie eventy wizerunkowe.

Event wizerunkowy – co to takiego?

Event wizerunkowy może przybrać różne formy. Zazwyczaj jest to mniejsza lub większa impreza, bankiet albo przyjęcie, podczas którego firma prezentuje swój najnowszy produkt lub ofertę. Wówczas tego typu wydarzenie kierowane jest do potencjalnych klientów i kontrahentów.

Przedsiębiorstwo może też chcieć zachęcić potencjalnych pracowników do zatrudnienia się w tej właśnie firmie. W tym celu często organizuje się dni otwarte na terenie przedsiębiorstwa, by pokazać zainteresowanym jak wygląda praca, na jakie stanowiska poszukiwani są kandydaci oraz na jakie benefity mogą liczyć.

Dni otwarte to także ciekawa atrakcja dla potencjalnych klientów firmy. Można podczas nich pokazać jak np. wygląda proces produkcyjny konkretnego produktu.

Event wizerunkowy może być również adresowany do samej branży. Wówczas jego istotą jest przedstawienie się z perspektywy ekspertów. W tym celu firmy decydują się często na organizację konferencji branżowych i szkoleń, zapraszając do współpracy inne przedsiębiorstwa.

dragon4

Event wizerunkowy – jak zorganizować?

Bez względu na to, jaki cel przyświeca Wam przy organizacji eventu wizerunkowego, warto podczas jego realizacji mieć profesjonalne wsparcie. Zapewni Wam je doświadczona firma eventowa, jaką niewątpliwie jest Dragon Event. Jej specjaliści znają się na eventach wizerunkowych, jak mało kto, gdyż realizują je od lat.

Na swoim koncie mają przygotowywanie: promocji produktów, dni otwartych, szkoleń i konferencji, a także obchodów różnorodnych jubileuszy i sukcesów firm.

Dragon Event zadba o najdrobniejszy szczegół wydarzenia. Wybierze najlepszą do organizacji przestrzeń, dostosuje jej aranżację do charakteru eventu, zadba o oprawę gastronomiczną i muzyczną oraz zapewni idealny przebieg. Każdy event wizerunkowy jest przygotowywany indywidualnie w oparciu o wytyczne klienta. Dragon Event ustala spersonalizowany scenariusz przebiegu imprezy obejmujący każdy detal. Dzięki temu realizacja przebiegnie dokładnie tak, jak sobie tego życzycie i na długo pozostawi pozytywne wrażenie w pamięci gości.

Comments

comments