Opublikowany: pt, Cze 19th, 2020

Buty dla dzieci Memo – dlaczego warto?

Zakup butów dla dziecka nie należy do najłatwiejszych. Wielość marek i modeli dziecięcego obuwia potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jak, w takiej sytuacji, zdecydować się na buty, które faktycznie spełnią potrzeby dziecięcych stóp, a jednocześnie będą stylowo i modnie wyglądać, cechując się przy tym wysoką jakością wykonania? Odprowadź na to pytanie jest tylko jedna – obuwie dla dzieci polskiej marki Memo! Poznajcie teraz ich największe zalety.

buty memo1

Marka Memo to polski producent oferujący szeroki wybór obawia dla dzieci. Specjalizuje się w tworzeniu butów profilaktycznych i zdrowotnych, które jednocześnie cechuje estetyczne i trwałe wykonanie. Ich wyroby powstają w konsultacji z fizjoterapeutami, uwzględniają zatem potrzeby dziecięcych stóp. Wybierając je, masz gwarancję, że sięgasz po produkt wysokiej jakości.

Wsparcie dla dziecięcych stóp

Modele butów Memo wyposażone są w szereg innowacji, które wspierają prawidłowy wzrost dziecięcych stóp i zapobiegają rozwojowi wad postawy. Na uwagę zasługuje przede wszystkimi gruba, a zarazem elastyczna podeszwa zginająca się w 1/3 długości. Pozwala to na swobodne chodzenie i bieganie, zapewniając fizjologiczne poruszanie się stopy. Do tego szeroka część palcowa pozostawia niezbędną przestrzeń, nie ograniczając ruchów.

Warto zaznaczyć, że podeszwy w butach Memo są diagnostyczne. Co to oznacza? Że na ich spodzie znajdują się wydzielone strefy. Stopień ich wytarcia sygnalizuje, czy dziecko chodzi prawidłowo, czy ma skłonności np. do płaskostopia lub koślawości. Podeszwa diagnostyczna pozwala szybko wykryć wszelkie nieprawidłowości i umożliwia szybką reakcję.

Dodatkowym atutem obuwia Memo jest usztywniany zapiętek, który utrzymuje staw skokowy w odpowiednim ułożeniu, zapobiegając jego koślawieniu.

buty memo

Wysoka jakość wykonania

Zalety zdrowotne butów Memo to nie wszystko. Obuwie tej polskiej marki wykonane jest z trwałych i wytrzymałych materiałów. Do ich produkcji użyto wysokiej jakości skóry naturalnej, która doskonale dostosowuje się do stopy dziecka. Do tego materiał ten gwarantuje odpowiednią wentylację, co chroni przed nadmiernym poceniem, powstawaniem odcisków i otarć.

Bogactwo wzorów i kolorów

Oprócz tego, że buty Memo korzystnie oddziałują na stopy Twojego dziecka, to również świetnie się prezentują. W niczym nie przypominają tradycyjnych butów ortopedycznych. Na stronie marki Memo znajdziesz szeroką gamę modeli zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Wszystkie wyroby, cechują się niebanalną kolorystyką i stylowym designem. Do tego w ich asortymencie znajdziesz obuwie zarówno na lato, jak zimę, a także propozycje na okresy przejściowe, czyli wiosnę i jesień.

Nie czekaj dłużej i sięgnij już dziś po wysokiej jakości buty zdrowotne dla dzieci Memo. Gwarantujemy, że z takiego wyboru będzie zadowolona każda pociecha i każdy rodzic.

Comments

comments