Opublikowany: wt, Sty 7th, 2020

5 ciekawych kierunków studiów!

Poszukując inspiracji podczas wybierania kierunku studiów warto rozważyć nasze osobiste predyspozycje, które powinny być wzięte pod uwagę podczas wyboru zawodu, który często wykonujemy przez całe życie. Studia na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi dają szerokie możliwości kształcenia i umożliwiają rozwój na wielu płaszczyznach dopasowanych do naszych indywidualnych zainteresowań. Jakie kierunki są obecnie popularne? Oto kilka z nich!

open-book-1428428_1280

Dietetyka

Dietetyka to przydatny oraz rozwojowy kierunek umożliwiający oferowanie pomocy w problemach żywieniowych oraz pomoc w utracie zbędnych kilogramów. Ten przydatny zawód może być uprawiany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, którzy interesują się składnikami pokarmowymi oraz ich wpływem na zdrowie i wagę człowieka. Dietetyka to ciekawa profesja pozwalająca zarówno na osobistą satysfakcję z wykonywanych działań, jak też specjalistyczną pomoc osobom z trudnościami żywieniowymi.

Kosmetologia

Oferowany kierunek również jest dostępny na Wyższej szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Kosmetologia to idealna propozycja dla miłośniczek piękna oraz dbałości o właściwą pielęgnację ciała. Podczas kilkuletniej edukacji absolwenci tego kierunku zdobywają szczegółową i specjalistyczną wiedzę w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji ciała. Kierunek jest popularny głównie wśród kobiet jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby mogli go ukończyć także mężczyźni. Kosmetologia to wspaniała propozycja, która pozwoli na zdobycie popularnego zawodu, który kochają wszyscy.

Pedagogika

Ten kierunek jest wręcz rozchwytywany! Głównie ze względu na duże zapotrzebowanie na przedszkolanki. Podczas kilkuletnich studiów można nauczyć się sposobu postępowania z dziećmi w wielu sytuacjach. Pedagogika na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi to zatem propozycja dla wszystkich miłośników kształcenia dzieci i pomocy im w ich  prawidłowym rozwoju.

library-1400312_1280

Prawo

Ten kierunek studiów to klasyka dla wszystkich poszukiwaczy wymarzonego zawodu o dużym prestiżu. Ukończenie tego kierunku daje duże możliwości pracy w wielu firmach oraz zarobki na dość wysokim poziomie.  Niezależnie czy wybierzemy zawód adwokata, sędziego czy też prokuratora – ukończenie prawa to sposób na udaną przyszłość. Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu umożliwia zdobycia kompleksowego wykształcenia właśnie w tym kierunku.

Psychologia

Kierunek jakim jest psychologia daje duże możliwości zdobycia prestiżowej pracy czy też otwarcie własnej praktyki. Ukończenie tego prestiżowego kierunku umożliwia czerpanie satysfakcji z pomagania innym oraz samorozwoju. Psychologia to kierunek odpowiedni dla osób kochających pracę z ludźmi oraz pragnących zdobyć dobry zawód o dość szerokich możliwościach zarobkowych.

Niezależnie od tego jaki zawód wybierzemy – kierujmy się osobistymi predyspozycjami oraz zdolnościami. Zwróćmy też uwagę na zapotrzebowanie na rynkowe na specjalistów w wybieranej przez nas dziedzinie. Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi umożliwia rozwój na wielu płaszczyznach i zdobycie wymarzonego zawodu – niezależnie od zainteresowań!

Comments

comments